Over CMC Taxaties

CMC Taxaties zorgt voor het opstellen van een taxatierapport, maar kan u ook voorzien van waarde advies. Wij zijn zowel landelijk als regionaal actief. Maak kennis met ons in deze bedrijfsvideo:

 

CMC Taxaties bestaat uit een team van (kandidaat)taxateurs en ondersteunende medewerkers:

 

Regel het direct

Of bel met één van onze medewerkers  

0318 - 501 000  of 030 - 307 90 50

 

Maandag t/m vrijdag, 08:30 - 17:30 uur

Vincent Bosman

Bedrijfsmakelaar en taxateur

06-46 16 76 23
vincent@cmc.nl

Niels Woutersen

Kandidaat-taxateur

0318-50 10 00
nielsw@cmc.nl

Marieke Westhuis

Commercieel medewerker

0318-50 10 00
marieke@cmc.nl

Anouk van Veldhuizen

Commercieel medewerker

0318-50 10 00
anouk@cmc.nl

Rosel Schreuders

Administratief assistent

0318-50 10 00
rosel@cmc.nl

Rien Bouman

Partner

06-458 460 53
rien@cmc.nl

Taxateur in de regio's Veenendaal, Ede en Utrecht

Ons kantoor heeft als belangrijkste werkgebied regio Midden Nederland, specifiek Veenendaal, Ede en Utrecht. Daarnaast worden landelijk activiteiten ontplooid, onder meer op het gebied van besparingsadvies, beleggingstransacties en vastgoedconsultancy.


Werken bij de CMC Groep? 

 


Wij zijn jonge ondernemers met tezamen een schat aan ervaring in de vastgoedwereld. Omdat wij geboren en getogen zijn in de regio kennen wij de mentaliteit en weten wij spreekwoordelijk gezegd hoe de hazen lopen. U kunt bouwen op onze inzet, betrokkenheid en integriteit. 


CMC Taxaties maakt onderdeel uit van de CMC Groep.

Wat kunnen wij voor u betekenen?

Neem gerust contact met ons op voor een vrijblijvend gesprek.

Neem contact op

  • Kennis van de vastgoedmarkt
  • 24/7 voor u bereikbaar
  • Zichtbaar en actief